Avea Her Yöne Sınırsız 55 TLye Konuş

Avea‘dan Türkiye’deki her yeri sınırsız aratan ilk ve tek faturalı tarife. Ayda sadece 55 TL‘ye evi, işi, diğer operatörleri sınırsız arayın. KDV ve ÖİV dahil 66,65 TL. Bu tarifeye geçmek için “heryonesinirsiz” yazıp 6363’e SMS ile göndererek “HerYöne Sınırsız” tarifesine geçebilirsiniz. Diğer Avea tarifelerinden “HerYöne Sınırsız” tarifesine geçilmesinin ücreti bir defaya mahsus KDV ve ÖİV dahil 66,65 TL’dir.
Kampanya Detayları ise Şöyle:

  • Yurtiçi aramalar için geçerlidir.
  • Aylık toplam hatbaşı 10.000 dk üzerindeki kullanımların, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanılmış olabileceği kabul edilebilir ve KDV ve ÖİV dahil 48,47 Kr/dk üzerinden faturalandırılır. Avea tarife kapsamında sınırsız kullanımların kötüye kullanıldığından şüphelendiği durumda müdahale hakkını saklı tutar.
  • Tarife kapsamındaki hatlar FCT Cihazları ile kullanılamaz. Aksi durumun tespiti halinde abone hat başına 300 TL ücret ödemeyi ve AVEA’nın hattı HerYöne500 tarifesine taşıyabileceğini kabul eder.
  • Mevcut aboneler “heryonesinirsiz” yazıp 6363’e SMS ile göndererek ve online işlemler menüsünden “HerYöne Sınırsız” tarifesine geçebilirler.
  • Diğer avantajlı Avea tarifelerinden “HerYöneSınırsız” tarifesine geçilmesinin ücreti bir defaya mahsus KDV ve ÖİV dahil66,65 TL’dir.

Reklamlar

Etiketler: , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: