Vodafone Kontörlü Cep Limitsiz Tarifesi

vodafone_logo Vodafone’un yeni kontörlü Cep Limitsiz tarifesinde her gün 10 dakikalık konuşma sonrasında gün bitimine kadar tüm Vodafone aboneleri ücretsiz görüşme yapabiliyorsunuz. Yeni tarifenin bu avantajından yararlanabilmek için ayda en az 100 kontör yüklemek gerekli. 10 dakikalık görüşme süresine her yöne yapacağınız aramalar dahil.

Vodafone kontörlü Cep Limitsiz Ücretlendirme:

  • Vodafone’lularla dakikası 1 kontör
  • Şebeke dışı dakikası 2 kontör
  • Sabit hatlar dakikası 2 kontör
  • Kısa mesaj ücreti 1 kontör

Ayda 100 kontör yüklemezseniz sadece 10 dakikalık görüşmeden sonra gün bitimine kadar kazanacağınız ücretsiz konuşma fırsatından yararlanamazsınız. Görüşmeleriniz tarifenin ücretlendirmesi üzerinden yapılır. 100 kontör yüklediğinizde tarifenin avantajından 30 gün süreyle yararlanırsınız.

Tarifenin Detaylar ise Şöyle:

  1. *123#14#’yi tuşlayarak 10 dakikaya ulaşmak için kalan sürenizi öğrenebilirsiniz.
  2. Kontör atış peryodu 6 saniyedir. Şebeke içi 6 saniye konuştuğunuzda hattınızdan 0,1 kontör düşer.
  3. Saat 24:00’da ücretsiz görüşmeden ücretli görüşmeye geçiş olacağından dolayı hattınızda kesinti olacaktır. Yani bu saatte konuşmaya devam ediyorsanız konuşmanız otomatik olarak kesilecektir. İsterseniz tekrar arayarak bir sonraki gün için bedava konuşma kazanma sürenizi doldurabilirsiniz.
  4. Abonenin herhangi bir kampanyadan kazanılmış hediye kontörlerinin bulunması durumunda öncelikle bu hediye kontörler kullanılacaktır. Hediye kontör kullanılarak yapılan görüşmeler ücretli görüşme sayılmadığı için, ücretsiz görüşme kazanılması için gerekli 10 dakika süreye dahil edilmeyecektir.
  5. Adil Kullanım: Aylık toplam hatbaşı 10.000 dakika üzerindeki kullanımların, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanılmış olabileceği kabul edilerek, bu durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı takdirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar. Abonelerin yapacağı bir çağrı süresi 79 dk’yı geçemez.
Reklamlar

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: