Askerlere Videofon 6 Ay Bedava

Türk Telekom, görüntülü iletişim teknolojisi Videofon’dan askerler ile ailelerinin de yararlanabilmeleri için yeni bir kampanya başlattığını duyurdu. Türk Telekom’dan yapılan açıklamada, Türkiye’nin farklı bölgelerinde vatani görevini yerine getirmekte olan Mehmetçikler’e yönelik olarak geliştirilen ”Videofon Asker ve Asker Aileleri Kampanyası” ile askerler ve aileleri 6 ay boyunca ücretsiz ve yüz yüze konuşma fırsatı bulacakları belirtildi. Çarşı izninde bu işi MSN messenger servisi ile halleden askerler bakalım aynı rahatlığı bu kampanyada görecekler mi? Hiç zannetmiyorum ve de pek tutulmayacağını düşünüyorum. Sizce?

Kampanyaya Katılmak için Gerekli Şartlar:
Asker ailesi olduklarını celp kağıdı ile Türk Silahlı Kuvvetleri personeli olduklarını asker kimliği ile belgeleyenlerin, 24 ay boyunca üye olacaklarını taahhüt ederek kampanyaya katılabileceği dile getirilen açıklamada:

Kampanya kapsamında kullanıcılar, ilk 6 ay boyunca aylık 3 bin dakika ücretsiz görüntülü görüşme olanağına sahip olacak. İlk 6 ay ücretsiz olarak hizmetlerden yararlanan asker aileleri ve askerler, geri kalan aylarda tüm vergiler dahil ayda 29 TL karşılığında her ay 3 bin dakikaya kadar görüntülü görüşme yapabilecek.”

Açıklamada, Videofon ”Asker ve Asker Aileleri Kampanyası”na katılanlara, kampanya kapsamında Videofon görüntülü konuşma cihazının da hediye edildiği ve kampanyaya katılmak isteyenlerin 28 Şubat’a kadar Türk Telekom ofis ve bayilerine başvurmaları gerektiği belirtildi.

Reklamlar

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: