Kurban Bayramında LÖSEV’i Sevindirin

losev-300x159 Kurban bayramında ne kestiğiniz ya da keseceğiniz önemli değil ama bu tanıtımı sizlere yapmak istiyorum. Lösemili çocuklarımıza Kurban Bayramında katkıda bulunmak isteyen arkadaşlarımız varsa bence bu yazıyı okumalılar.  Lösevli çocuklar için düzenlenen bu kampanya da Kurban Bağışlarınızı Lösev’e yapabilirsiniz. Bir çok bağış şeklide sunuyor. Bağışlar arasında ilk olarak AVEA, TURKCELL veya VODAFONE faturalı hatlarından bağış yapmak için 3406′a SMS gönderebilirsiniz. Her bir mesaj bedeli 10 YTL + 2 SMS’dir.

Diğer bağış yöntemlerini de anlatıcam ancak şunuda belirtmek isterim. Kurban bağışlarınızı yaparken iki seçenekte yapabilirsiniz: Birincisi kurbanı kesmeleri ve etlerini dağıtmalarını isteyebilirsiniziz ; ikinci olarakta kurban parasını bağışlayarak o parayla kurban kesilmesi yerine ilaç parası olarak ihtiyaç sahibi lösevli çocuklara bağış yaptırabilirsiniz. Şunuda son olarak eklemek istiyorum unutmayınız ki her insan bu hastalığa yakalanabilir ve bu küçük miktarlara ihtiyaç duyabilir. Kendinizi o minicik bedenleri içine koyarak düşünmenizi de rica ediyorum.

Bu yıl siz ya da bir yakınınız kurban kesecekse kurban bağışlarınızı LÖSEV’e yapmanız, Lösemili çocuklarımız için çok önemli… Çocuklarımızın hasttalığı nedeniyle bir yıl boyunca taze et ihtiyaçları var ve evlerimizde kesmiş olduğumuz kurbanları her ne kadar ihtiyacı olanlara dağıtmaya çalışsak da bir ay içerisnde tüketilmesi gerekebiliyor, ancak Pınar Tesislerinde kesilecek kurban bağışlarınız sayesinde Pınar çocuklarımıza bir yıl boyunca taze et temin ediyor… Ayrıca kimileriniz kurban kesilmesini istemeyebilirsiniz, bu durumda kesimsiz kurban dediğimiz bağışlarınız da geçerli… Bu yıl için belirlenen 250 YTL alt limitli kurban bağışı kadar miktarı bağışladığınızda çocuklarımızın ilaç, eğitim ve diğer masrafları karşılanıyor… Bağışlarınızı internet üzerinden LÖSEV’in sayfasından, tüm bankaların 0660 nolu LÖSEV hesabından, posta çeki hesabı ile 120660 nolu hesaptan, eft vb. yollar ile yapabileceğiniz ingilizce her türlü kolaylık sağlanmıştır. Aşağıda LÖSEV’in kendi açıklamalarını yapmış olduğu sayfadan ben alıntı yaptım, sizler de arzu ederseniz daha detaylı olarak inceleyebilier, hatta bizler gibi gönüllü olabilirsiniz…

Sevgi ve Saygılarımla,
Ece ZEYBEK

İnternetten Bağış Yapmak için

(Lösev Sitesinin Güvenliği TURKTRUST SSL ile sağlanmaktadır)

Online Kurban ve Adak Bağışı İçin Lütfen Tıklayınız
Onlıne Bağış İçin Lütfen Tıklayınız
Aylık Düzenli Bağış İçin Lütfen Tıklayınız
Yaptığınız Bağışları İnternet Üzerinden Görüntülemek İçin Lütfen Tıklayınız… ( Bağış Sorgu Sistemine Üye Olmanız Gerekmektedir.)

Diğer bağış seçenekleri için lütfen buraya tıklayınız.

Bu Haber Domatessuyu.com‘dan Losev’e destek amaçlı alınmıştır

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: