operatorunusec.com – Hangi Operatör & Hangi Tarife?

logo.gif 9 Kasım’dan itibaren yürürlüğü giren cep telefonu numarasını başka operatörlere taşıma hakkından sonra herkesin kafasında tek bir soru işareti belirdi: "Hangi operaöre ve hangi tarifeye taşısam" Bu çoğu cep telefonu kullanıcısı için zor olan soruya cevap için kolları sıvayan Web Teknolojileri alanında çalışmalarını sürdüren Medyasis şirketi, 9 Kasım’dan itibaren uygulanmaya başlanan mobil numara taşınabilirliği (MNT) sistemi çerçevesinde numarasını taşımayı düşünen abonelerin kendileri için en uygun tarifeyi bulabilmelerini sağlayan  www.operatorunusec.com adında bir internet sitesi kurdu.

Siteye arama yaptıkları yön ve süreleri giren bireysel ve kurumsal, tüm GSM aboneleri, kendilerine en uygun operatörü ve tarifeyi saniyeler içinde öğrenebiliyor. Medyasis tarafından geliştirilen bu akıllı sistem, kullanıcıların operatörlerini seçmelerinde büyük kolaylık sağlıyor. Kullanıcıdan istenilen tek şey ise ayrıntılı faturalarında yer alan bilgileri sitedeki belirtilen kutucuklara girmek. Sistem saniyeler içinde hangi operatörün hangi tarifesine göre ne kadar ücret ödeyeceğinizi  ucuzdan pahalıya göre sıralıyor.

İsteyen aboneler  www.operatorunusec.com’a e-mail ve cep numaralarını kaydederek, ilerde kendileri için daha avantajlı bir tarife çıktığında e-mail veya SMS yolu ile haberdar edilme hizmetinden de ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar.Uygun operatör ve tarifeyi hesaplamanın yanı sıra, mobil numara taşıma sistemi hakkındaki bilgilerin de detaylıca yer aldığı siteden tüm operatörlerin tarifelerine toplu olarak ulaşmak da mümkün.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: