Elvanın Güzel Dişlerine Sponsor Çıktı

Pekin 2008 Yaz Olimpiyatları’nda ülkemize 2 gümüş madalya kazandıran Elvan Abeylegesse daha mutlu gülümseyebilecek artık. Çünkü İstanbul Bağcılar’da faaliyet gösteren Hospitadent Diş Hastanesi Başhekimi Selçuk Özbölük, “Türk insanının yüzünü güldüren Elvan Hanım’ın daha güzel gülümsemesine katkıda bulunmak için diş tedavisini üstlenmek istiyoruz” dedi.Zaten böyle gülümsemesi çok gülümsetiyordu ama daha güzel görünecek.

Şampiyonluk kürsüsüne çıktığında Elvan’ın gülerken zorluk çektiğini görünce böyle bir karar aldıklarını söyleyen  Dr. Özbölük, “Fotoğraflarından anlayabildiğimiz kadarıyla Elvan Hanım’ın genetik rahatsızlığı var. Öncelikle sporcumuzu hastanemize davet ederek klinik muayeneden geçirmek istiyoruz. İskeletsel bir bozukluk tespit edilirse cerrahımız ve çene yüz protezi uzmanımızla bir operasyona gidilebilir” dedi Dişlerinin bozukluğu için ortodonti uzmanıyla birlikte özel bir tedaviye gidileceğini dile getiren Özbölük, “Kendisine yardımcı olarak özgüvenini kazanmasına katkı sağlamak istiyoruz” dedi.

Elvan’ın her iki madalya töreninde de fotoğrafçılara poz verirken sıkıntı çektiğini söyleyen Dr. Selçuk Özbölük, “Elvan daha birçok kere dereceler kazanıp kürsüye çıkacak. Kürsüde şampiyon kızımızın güzel görünmesi lazım. Vizyon insana özgüven de kazandırdığı için, Elvanımızı estetik olarak daha iyi göstermemiz gerek” dedi.

Reklamlar

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: