Google Chrome İnternet Tarayıcısı

google-chrome-logo.jpg Google internet tarayıcısı piyasısına da girdiğini açıkladı(artık indirebilirsiniz).Google Chrome adı verdiği internet tarayıcısının ilk görüntüleri internete düştü bile.Aşağıda göreceğiniz görüntülere bakıldığında ilk göze çarpan tasarımının ilginç olması.Her ne kadar görüntüde estetik varsa da bana bu tarayıcı Mozilla Firefox ve Opera karışımı birşey geldi.Tabların adres barının üstünde açılması son Opera versiyonunda da ön plandaydı.
Yine aynı şekilde Operaya benzer yönü Operada bulunan başlangıç sayfası özelliği bir görüntüde de göreceğiniz gibi Google Chromeda da var.Sadece başlık değişik.

tabs.jpg

Adres barda kısmında da Firefox 3 ün adresi barından kopyalar çekilmiş.Görüntü de görülüyor.Adres barındaki yıldıza tıklandığında link kaydetme özelliği bunlardan sadece bir tanesi.
İndirme yöneticisi de açılan tarayıcı penceresinin hemen altına yerleştirilmiş.Çok kötü durduğunu söylebilirim.Bari kopya çektiniz tam çekiniz.
Googledan çok değişik bir internet tarayıcısı bekleyenler herhalde biraz daha beklemeleri gerekiyor.Ben de yakıştırmadım.Diğer görüntüler için tıklayın

7.jpg
8.jpg
10.jpg

Reklamlar

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: