KoçNet BİRİ ile Adsl Hizmetine Başladı

Türkiye’nin yaygın ve güvenilir alternatif telekom operatörü Koç.net, bireysel iletişim pazarına televizyonda reklamları dönmeye başlayan BİRİ markasıyla alternatif getirdi. Kurulduğu 2000 yılından bu yana kurumsal pazarda data ve ses hizmetleri sunan Koç.net, güçlü kurumsal yapısı, yaygın teknoloji altyapısı ve tecrübelerini bireysel pazara taşıdı.

Yüzde 100 yerli sermaye kuruluşu olan Koç.net, “İletişimin alternatifi” BİRİ’yle, 2013’e kadar kendi altyapısına 236 milyon dolar yatırım yaparak abone sayısını 1.4 milyona yükseltmeyi, alternatif telekom pazarından yüzde 35 pay almayı hedefliyor.

Türk Telekoma rakip olacak söylentileri için daha çok erken kanaatindeyim.Zira Smile Adsl gibi bu işleri özel yapmayı deneyen kuruluşlar çağrı merkezlerine yağan yığınla telefondan hala muzdaripler.Fiyat olarak TTnet ten gözle görülür bir farkı yok eğer toplamları yaparsanız.Hizmet anlayışlarında da öyle olacak veya daha da kötü.Ama hizmetleriyle ilgili Koç.net Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca, Türkiye bireysel iletişim pazarına BİRİ’yle alternatif getirdiklerini söyledi: “Türkiye’nin her yerinde aynı koşulları sağlayacak şekilde yatırım yapılarak, yeni servislere gerekli altyapıyı sunmak gerekiyor. Koç.net, telekomünikasyon sektörüne uzun soluklu bakıyor. Bu bağlamda, yatırımlarını ve gelişimini sürdürüyor. Koç.net olarak sadece birkaç ilde değil, tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde altyapı kuruyoruz. ADSL hizmetini kendi altyapımızla veriyor; bu sayede müşterilerimize kaliteli, hızlı ve yaygın ADSL hizmeti sunuyoruz. Hizmette Koç.net güveni, hizmetin kalitesi, avantajlı abonelik koşulları, zengin seçenekli hizmet paketleri ve Türkiye’nin en yaygın satış noktasına sahip oluşu gibi önemli nedenlerle BİRİ’yi, “İletişimin alternatifi” olarak tanımlıyoruz” dedi.

Bir artıdan bahsetmek gerekirse o da TTnetten ADSL başvurusu yaptığınızda size verilen 24 ay taahütlü bağımlılık aşısını KoçNet Biri Adsl hizmetiyle yapmayacak.Dİğer yandan böyle firmaların artması rekabeti artıracağı için kampanyalar yönünde tüketiceler avantajlı olacak.İzleyelim görelim bakalım

Reklamlar

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: